הדרך הנכונה להתלבש לאירועים

עוד חתונה מתקרבת ואת מוצאת את עצמך מול הארון בדילמה קשה. את מתלבטת האם יש צורך לצאת למסע קניות מטורף ולמלא את השקיות בשמלה חדשה, נעליים, תכשיט תואם וגם תיק שישלים את המראה – או שמא אפשר להסתפק בשמלה שלבשת לבר מצווה מהשבוע שעבר. התשובה לא כל כך פשוטה, וכדי שתוכלי לדעת מה באמת נכון לך, הנה כמה שאלות שאת צריכה לשאול את עצמך.

  1. מי מתחתן?

לחתונה של אחיך, כמו גם לזו של החברה הכי טובה, את ללא ספק צריכה שמלה חדשה. סביר להניח שהמשפחה הקרובה וה-BFF שלך זכו לראות אותך כמעט בכל שמלה שקיימת בארון הבגדים שלך, ומכאן שאת חייבת לחדש. יתרה מכך, השמלה שרכשת במבצע בחנות השכונתית לא בהכרח מתאימה לאירוע כל כך חשוב, מה שאומר שתצטרכי להשקיע בשמלה קצת יותר יקרה. מנגד, אם מדובר בקולגה או בשכן שאת פוגשת מפעם לפעם בהמתנה למעלית, ותרי על הקניות ושמרי את הכסף לטובת הצ'ק.

  1. איפה החתונה?

דינם של אולמות אירועים יוקרתיים ומרשימים כמו לימון אירועים אינו זהה לדינם של אירועים המתקיימים בטבע, על חוף הים או בחצר הבית של הורי הכלה. מומלץ לבדוק מראש איפה צפויה להתקיים החתונה, מה אופי המקום ואיזה סגנון לבוש יתאים לו. אם יש לך אפשרות לבחון גם את הזוג ואת בני המשפחה שלהם דרך הפייסבוק, תוכלי לדעת מה הסגנון המקובל באירועים המשפחתיים שלהם ולהיערך בהתאם.

  1. כמה חשובה לך הנוחות?

באירוע של חברים טובים או של בני משפחה את בוודאי מתכוונת לרקוד ולשמוח הרבה יותר מאשר באירוע של הידיד מהשולחן הסמוך במשרד, זה שאת פוגשת בעיקר על יד המדפסת או בפינת הקפה. אם מדובר בחתונה קצת פחות רשמית או במסיבת בת מצווה שבה את צופה גם שלל אטרקציות לילדים, מומלץ שתוותרי על עקבי הסטילסטו ועל החצאית הצמודה לטובת שמלה קלילה ונינוחה יותר. זכרי את המשפט הידוע – את הכי יפה כשנוח לך.

  1. מה התקציב שלך?

השאלה האחרונה והחשובה היא ללא ספק שאלת התקציב. אם בדיוק החודש נכנס הבונוס השנתי או לחלופין השתחררה קופת גמל, את יכולה לפנק את עצמך בשמלה חדשה. גם אם האירוע המתקרב לא בהכרח מצדיק שמלה חדשה, תמיד כיף להתפנק – מה גם שאת הבגד החדש שלך תוכלי ללבוש בשלל הזדמנויות, כך שההשקעה הכספית תשתלם לך בסופו של דבר.