כך תקימו חנות וירטואלית משלכם

מסתובבים ביננו לא מעט גברים ונשים שחולמים על הרגע שבו יקימו חנות משלהם. הם מדמיינים את המראה שלה, את המוצרים האיכותיים שיבחרו וכמובן, את הכסף שייכנס ויאפשר להם להמשיך לעשות רק את מה שהם אוהבים. אלא שבמציאות, חנות פיזית היא גם הוצאה לא קטנה. שכירות חודשית, תשלומי שכר לעובדים, מלאי והמון מיסים שעשויים להוביל בעיקר להפסדים, ופחות לרווחים. למרבה המזל, גם בלי לשכור חנות ולשלם דמי שכירות משוגעים, ארנונה וגם הוצאות חשמל ומים, יש לכם דרך פשוטה לפתוח חנות יפה ומרשימה, ולהציע את כל הטוב שיש לכם למכירה.

מה המוצר שלכם?

בשלב ראשון כדאי שתדעו מה אתם עומדים למכור. אחד היתרונות המשמעותיים של חנות וירטואלית הוא שאין לכם מגבלת מקום, אתם לא צריכים לחשוש שמא החנות קטנה מדי או להתעקש להציע רק מוצרים מסוימים ולא אחרים. בעולם הווירטואלי האפשרויות שלכם כמעט בלתי מוגבלות, וזו מבחינתכם הזדמנות מצוינת. לאחר שתדעו מה אתם עומדים למכור ואיך החנות שלכם אמורה להיראות (פחות או יותר) תוכלו להמשיך לעיצוב לוגו, שפה שיווקית וקונספט לחנות שלכם.

איך מגיעים אליכם?

בניגוד לחנות הפיזית, שאליה תצטרכו כתובת מדויקת, מפה או לכל הפחות הכוונה בעזרתו האדיבה של ווייז, חנות וירטואלית פשוטה יותר. תוכלו לבחור לעצמכם את הכתובת ולרכוש דומיין קצר וקליט. זה גם הזמן להשקיע כמה רגעים בבחירת שירות אחסון אתרים איכותי, וכדי לוודא שאתם בידיים טובות התמקדו בחיפושים שלכם בשירות איכותי באמת, שיבטיח לגולשים שלכם גלישה מהירה וטעינה טובה של המוצרים, השירותים והפרטים הטכניים הקשורים אליהם. חפשו best wordpress hosting והתמקדו ברמת התמיכה שתקבלו ובמה שכוללת החבילה, כדי שתהיו בטוחים שלא יקרו מצבים שבהם לקוחות מגיעים לאתר בזכות פרסום מצוין או המלצה – אבל מגלים שהאתר פשוט לא באוויר.

 

היו קשובים ללקוחות שלכם

לבסוף, אל תשכחו להיות תמיד עם היד על הדופק ולשמור על קשר עם הלקוחות, עם השוק וגם עם שינויים שעשויים להתחולל בו. אם החנות שלכם מציע ביגוד אופנתי נסו לחשוב על מבצעים ורעיונות ייחודיים לקראת החגים המתקרבים או על סיילים של סוף עונה. אם אתם מתמקדים בתבשילים או מאפים נסו לחשוב על חוברות מתכונים שיעודדו את הלקוחות שלכם לקנות אצלכם כלים שמופיעים בכל המתכונים הנפלאים, ואם אתם מקדמים מוצר שיש לו כיום גרסאות עדכניות יותר, אל תישארו מאחור. ההצלחה שלכם תלויה בזה, ואין סיבה שתתנו לאחרים לגרוף את הרווחים.