קניות אונליין – טיפים ללקוח המתחיל

הטכנולוגיה השתלטה על חיינו, ובמובנים רבים מדובר בשינוי חיובי מאוד. בעידן שבו אנחנו נעשים עסוקים כל כך, שבו החיים הופכים למרתון ושבו המשימות לא מצטמצמות אלא דווקא מתרבות, הטכנולוגיה היא פתרון שחוסך זמן יקר מאוד. אחד האתגרים הגדולים שלנו הוא לפנות את הזמן לקניות, בין אם מדובר בקנייה מפנקת של בגדים ובין אם בפרויקט מאתגר יותר שבסופו נרהט את הבית מחדש, למשל. כדי לעזור לכם להתמודד בהצלחה עם מלאכת הקנייה הווירטואלית, הנה כמה טיפים למתחילים.

הגדירו צרכים במדויק

בין שלל התחומים שבהם קניות אונליין הן מאתגרות במיוחד אפשר למנות תחום מרכזי ובעל משמעות אדירה על מראה הבית כולו – ריהוט. באופן מפתיע (או שלא) גם ספות, כיסאות ושולחנות תוכלו לרכוש היום מבלי לצאת מהבית, אבל כדי לוודא שאתם בוחרים נכון מומלץ שתדעו מה בדיוק אתם מחפשים. התחילו עם הפרטים הטכניים וקבעו את המידות המדויקות (אורך, רוחב ועומק). בשלב הבא תוכלו לסרוק את מגוון החלופות שלכם, והיצע מרהיב ומרשים תמצאו באתר של Sillas Vintage שמציעים משלוחים בכל רחבי אירופה. שימו לב לצבעים, לקווים ולסגנון השולט, והקפידו לבחור את מה שמתאים לכם, לחדר המיועד וכמובן לתקציב.

ערכו סקר שוק

אתגר משמעותי יחכה למי שרוצה לרכוש מוצרים יוקרתיים כמתנה לבת הזוג, וכדי שלא תהיינה טעויות מביכות כדאי לערוך סקר שוק מעמיק מבעוד מועד. בדקו מחירים, מותגים ובעיקר איכות, ובחרו רק מוצר טוב באמת, שיצדיק את העלות. אם אתם מחפשים טבעות יהלומים כדי להציע נישואין ולהותיר רושם רב ייתכן שתצטרכו להשקיע ולצאת מהבית כדי לראות בעצמכם, להתרשם וגם לקחת איתכם יועצת שמבינה טוב יותר בטבעות בכלל, ובסגנון האישי של בת הזוג בפרט.

בדקו את רמת האמינות של הספק

באתרים שבהם מוצעים פריטים למכירה על ידי גורמים פרטיים, כדוגמת איביי או אמזון, תגלו שיש לכם אפשרות לגלות מראש עם מי אתם עומדים לעשות עסקים. קראו ביקורות וחוות דעת של לקוחות אחרים ונסו לגלות האם אפשר לסמוך על המוכר באמת, או שמא מדובר באחיזת עיניים בלבד. גם אם אתם עומדים לרכוש מוצר מחברה מוכרת יותר כדאי שתבחנו איך מגיע המוצר, מה האחריות המובטחת ומה מדיניות ההחזרה במידה ולא תהיו שבעי רצון. כך תחסכו לעצמכם אנרגיות, זמן וכמובן גם הרבה מאוד כסף.